آموزش خصوصی بازکردن پاها به صورت 180 درجه در اصفهان | آموزش خصوصی بوکس، کیک بوکسینگ، موی تای، فیتنس، یوگا، ژیمناستیک در اصفهان

آموزش خصوصی بازکردن پاها به صورت 180 درجه در اصفهان

کلاس های 180 درجه بازکردن پا برای خانمها و آقایان

شما با هر سنی اگر آرزوی باز کردن پا تا 180 درجه را دارید با ما همراه شوید کلاس های ویژه باز کردن پا تا 180 درجه دایر گردید.
شما بدون کوچکترین آسیب دیدگی قادر خواهید بود با تمرینات منظم در کلاس های ما ظرف مدتی نه چندان طولانی  پاهای خود را بیشتر از 180 درجه باز کنید!
تمرینات کاملا علمی بوده و از روشهای سنتی کاملا به دور بوده و از فشار های یکباره  هیچ خبری نیست !پس با خیالی آسوده فقط یه هدف خود بی اندیشید !

زمان تشکیل کلاس ها: با توافق طرفین قابل اجرا میباشد یعنی زمان هر جلسه با توافق طرفین انجام خواهد شد
 
مکان تشکیل کلاس ها: کلاس ها در منزل ، محل کار و یا هر محل مورد نظر شما میباشد.
ضمنا این کلاس ها کاملا خصوصی میباشد مگر اینکه شما بخواهید شخصی را همراه خود بیاورید که هم هزینه شما کاهش پیدا کند هم به صورت نیمه خصوصی تمرین کنید.

 

 
مدت زمان کلاس ها: مدت هر جلسه  یک و نیم ساعت میباشد و طول دوره برای رسیدن به حد مناسب از فرد به فرد متغیر بوده اما شما با حدود  10 جلسه کل تمرینات را یاد میگرید و در صورت تمایل به عدم حضور در کلاس میتوانید کلیه تمرینات را منفردا انجام دهید و خود مربی خود باشید و در صورت تمایل هم میتوانید تا رسیدن به حد مطلوب با من ادامه بدهید(دقت کنید 10 جلسه دوره نمیباشد اما تو 10 جلسه میتوانید همه مطالب را یاد بگیرید  یعنی بعد از 10 جلسه پای شما 180 درجه باز نمیشود )
 

همچنین کلاس های دیگری همچون آموزش نانچاکو(نانچیکو)تونفا،سلاح سرد ،دفاع شخصی،(سلف دیفنس) آیکیدو،آموزش بادیگاردی و مبارزه آزاد ،آمادگی جسمانی و … دایر میباشد.

 
 
سوالات متداول:
سوال 1.من خانمی هستم بیست ساله  با 165 قد و80 وزن چند جلسه طول میکشه تا من 180 درجه باز کنم؟
 

پاسخ 1. خانم محترم همان طور که در متن بالا عنوان شد  نمیتوان تعداد جلسه عنوان کرد چون برای باز شدن پا عواملی نظیر سن ،جنسیت،ژنتیک،سابقه تمرین،نوع بافت مفصلی و عضلانی،میزان استراحت،تغذیه و دیگر عوامل موثر هستند پس به هیچ وجه تا ما یک جلسه با شما کار نکنیم نمیتونیم  تعداد جلسات اعلام کنیم

سوال 2. من  37 سال سن دارم آیا منم میتونم باز کنم یا دیگه از ما گذشته؟
پاسخ 2 . شما با هر سنی قطعا میتوانید 180 باز کنید اما طبیعی و پرواضح است که میزان زمانی که شما برای باز کردن پا باید بزارید خیلی بیش از افراد کم سن و سال تر از شماست .

 

 

اسلاید شو