بادیگارد خود باشید، دوره ویژه آموزش دفاع شخصی فقط در ده جلسه!

بادیگارد خود باشید، دوره ویژه آموزش دفاع شخصی فقط در ده جلسه!

بادیگارد خود باشید، دوره ویژه آموزش دفاع شخصی فقط در ده جلسه!

با توجه به شرایط جامعه ای که در آن زندگی می کنیم، کمتر کسی است که تاکنون حداقل یک بار به فکر رفتن به کلاس های دفاع شخصی و افزایش امنیت خود و خانواده اش نیفتاده باشد. اما گرفتاریهای شغلی و تحصیلی و… هر بار این تصمیم را به تاخیر می اندازد. اگر شما هم از همین دسته افراد هستید، این دوره ویژه ۱ جلسه ای دفاع شخصی که با شعار “بادیگارد خود باشید!” ارائه شده و بطور خاص متمرکز بر مهارت های لازم جهت پیشگیری و مقابله با مزاحمت های خیابانی، زورگیری و خطراتی از این دست می باشد، می تواند یکی از انتخاب های شما باشد.

تعجب نکنید! در مورد “فقط در یک جلسه” نه شوخی می کنم و نه خدای نکرده قصد دارم به شعور شما توهین کنم! می دانم که این عبارت “فقط در یک جلسه” همانقدر که می تواند وسوسه کننده باشد همانقدر هم می تواند یک ضد تبلیغ باشد. خود من شاید بیشترین نقدها را درباره افرادی که وعده آموزشهای کوتاه مدت آن هم در رشته های رزمی می دهند نوشته باشم. اما صحت این ادعا را کاملا تضمین می کنم!

شوخی می کنید؟! آیا واقعا می توان در ۱0 جلسه چیزی یاد گرفت؟!

شوخی که نمی کنم! اما به شما حق می دم! برای اینکه قانع شوید یک دوره کوتاه مدت دفاع شخصی می تواند – البته با تعریف و در چهارچوب و حد خاصی – شدنی باشد، اجازه بدهید یک نمونه خیلی ملموس را مثال بزنم؛ اگر کسی بگوید در عرض چند ماه شما را تبدیل به یک متخصص جراحی قلب خواهد کرد، می توان با اطمینان گفت که چرند می گوید! اما اگر کسی گفت که در عرض تنها چند ساعت، چند نکته کلیدی اورژانسی را به شما می آموزد تا در هنگام مواجهه با یک فرد مصدوم که ایست قلبی کرده، با استفاده از آن مهارتها چه بسا بتوانید جان او را از مرگ حتمی نجات دهید چطور؟ قطعا اگر قبلا در مورد دوره های کمک های اولیه شنیده یا تجربه ای داشته باشید، دیگر نمی توانید ادعای او را رد یا آن را غیر واقعی تصور کنید. دوره های “کمک های اولیه” نمونه خیلی شاخص و موفقی از آموزش های کوتاه مدت اما کاربردی هستند. هیچ کس نمی تواند در عرض یک روز، یک ماه و یا حتی یک سال شما را تبدیل به یک متخصص “جراح قلب” کند، اما شما می توانید تنها در عرض چند ساعت احیای “قلبی – تنفسی” را در قالب دوره هایی که در سرتاسر جهان توسط صلیب سرخ، هلال احمر و سازمان های مشابه برگزار می شود به صورت استاندارد بیاموزید. درست است؟ خب این دوره ویژه دفاع شخصی هم در حقیقت از همین دوره های کوتاه مدت “فوریت های پزشکی” الهام گرفته شده است. هیچ کس نمی تواند در عرض ده روز  که چه عرض کنم حتی چند ماهه به یک رزمی کار یا متخصص ذبده دفاع شخصی تبدیل شود، اما می تواند به شکل قابل قبولی میزان آمادگی خود را خصوصا از لحاظ آمادگی ذهنی جهت ارتقاء امنیت شخصی اش افزایش دهد. شما قرار نیست در یک زمان کوتاه به یک “سوپرمن” یا “سوپروومن” تبدیل شوید! اما خیلی منطقی است که بتوانید در این مدت نکات و ترفندهایی را بیاموزید که به شما کمک کند نسبت به یک فرد عادی احتمال قرار گرفتنتان در شرایط خطرناک و غافلگیر شدنتان کاهش پیدا کرده و در صورت مواجهه با یک شرایط بحرانی، نسبت به یک فرد عادی از شانس بیشتری برای خلاص شدن از وضع پیش آمده برخوردار شوید.

در این کارگاه علاوه بر این، با هم چند تکنیک ساده اما کاملا کاربردی را تمرین کرده و ترفندهای مفیدی را می آموزید که در شرایط خطر بکارتان خواهد آمد. بررسی و آنالیز نمونه های مستند از حوادثی که در سالهای اخیر شاهدش بوده ایم در طول جلسه آموزشی نیز به هرچه کاربردی تر شدن آن کمک خواهد کرد. شما همچنین کتاب جامع “بادیگار خود باشید” را هم دریافت خواهید کرد که می تواند جهت یادآوری نکات آموزشی پس از دوره بکارتان بیاید. خلاصه به شما تضمین می دهم که در پایان جلسه آموزشی هم دید جدیدی به مقوله امنیت و دفاع شخصی پیدا خواهید کرد و هم میزان آمادگیتان در برابر حوادث نسبت به هرآنچه قبلا بوده است ارتقاء پیدا خواهد کرد.

اما قبول کنید که باورش سخته!

قبول می کنم! اما هیچ جای نگرانی نیست، شما فقط زمانی برای این کارگاه آموزشی هزینه خواهید پرداخت که دوره برایتان مفید بوده باشد و این مفید بودن هم فقط بسته به تشخیص شما است! اگر پس از پایان کلاس احساس کردید چیز مفیدی آموزش داده نشده است، حتی یک ریال هم از شما دریافت نخواهد شد!

این دوره امنیت من رو تضمین می کنه؟

آیا کسی می تواند به شما تضمین بدهد که اگر تغذیه مناسبی داشته باشید، ورزش کنید و زندگی سالمی داشته باشد هرگز بیمار نخواهید شد؟ قطعا پاسخ شما منفی است. یک سبک زندگی سالم حتما در افزایش کیفیت زندگی شما موثر خواهد بود و احتمال ابتلا به بیماریها را در شما کاهش خواهد داد اما این احتمال را از بین نخواهد برد. در اینجا هم هدف این دوره و هر دوره آموزش دفاع شخصی دیگری دو چیز است:

۱- احتمال غافلگیری و قرارگرفتن در یک شرایط خطرناک کاهش پیدا کند و ۲- درصورت مواجهه با یک شرایط خطرناک، با استفاده از ترفندها و تکنیک هایی که آموخته اید در مقایسه با یک فرد عادی از شانس بیشتری برای خلاصی از وضعیت پیش آمده برخوردار شوید.

شرایط شرکت در این دوره به چه صورتی است؟ باید آمادگی بدنی یا شرایط خاصی داشته باشم؟

این کارگاه ویژه آموزشی بصورت خصوصی در محل مورد نظر خود شما برگزار می شه و فقط لازمه با هم هماهنگ کنیم. شما می توانید این دوره را بصورت انفرادی و یا با تخفیف ویژه  به همراه دوست یا اعضای خانواده تان بگذرانید. مثلا یک آخر هفته یا یک روز تعطیل را برای اینکار کنار بگذارید و به اتفاق خانواده این دوره را طی کرده و به افزایش امنیت زندگی خود و خانوادتان کمک کنید.

این دوره نیازی به مکان خاص(در یک اتاق معمولی هم می توان دوره را برگزار کرد)، لباس خاص یا آمادگی بدنی خاصی ندارد و برای همه اقشار جامعه خصوصا افراد پرمشغله، دانشجویان، بانوان، وکلا، مسافرین خارج از کشور و… قابل استفاده است.

دانشجو هستید؟ خانه دارید؟ پزشک یا مهندس هستید؟ کارگرید؟ تاجرید؟ مهم نیست چه شغلی دارید، اگر مایلید در راستای امنیت خود و خانواده تان قدمی بردارید، شرکت در این کارگاه آموزشی می تواند یکی از انتخاب های شما باشد!

اگه بخوام دفاع شخصی رو تخصصی تر یاد بگیرم یا برای کسب مهارت بیشتر تعداد جلسات بیشتری تمرین کنم، امکانش هست؟

بله حتما هست! شما می تونید پس از گذارندن این دوره اگه مایل بودید دفاع شخصی رو تخصصی تر یاد بگیرید، بصورت جلسه ای کلاس بردارید و تا رسیدن به سطح دلخواه با مربی تمرین داشته باشید. همچنین می تونید این دوره را بصورت کارگاه آموزشی برای اعضای محل سکونتتون، محل کارتون و یا اگر مربی هستید برای اعضای باشگاهتون درخواست کنید.

راستش من هنوز مردد هستم و جواب همه سئوالاتم رو نگرفتم، می تونم برای مشاوره باهاتون تماس بگیرم؟

09914611202

مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

اسلاید شو